Katalog dodavatelů

Aktivní filtry žádné aktivní filtry
Našel jsem pro vás 205 810 dodavatelů.

Vltavotýnský nábytek, s.r.o. doporučujeme

Výroba jídelních setů na míru, návrhy a realizace náročných interiérů např. restaurace, pensiony, kulturní domy, kavárny, soukromé byty, bowling, multifunkční centra, kuchyně, obývací stěny, ložnice, moderní, klasický i rustikální styl.

KJ účetnictví a daně s.r.o. doporučujeme

Kontinuita na živnostenské podnikání v tomto oboru, které bylo od roku 1992, pojištění odpovědnosti a smluvní převzetí záruk správnosti a odpovědnosti, provozovna: Libomyšl 187, okr. Beroun.

Štěpán Horník doporučujeme

Nabízené služby - vodoinstalace, plynoinstalace, instalace topení, včetně podlahového, montáž kanalizace, čištění odpadů, solární systémy, rekonstrukce - domů, bytů, bytových jader, koupelen včetně kalkulace, montáž sádrokartonů a elektroinstalace, dodávka a montáž centrálních vysavačů, dodávka zavlažovacích systémů a čerpadel, dodávka a výměna bytových vodoměrů, plombování vodoměrů, prodej a montáž krbových vložek, kamen a kotlů všech značek.

STAVEBNÍ HP, s.r.o. doporučujeme

Stavby na klíč, stavby bytových domů a komplexů, rekonstrukce, SDK, prodejny v obchodních centrech. Realizace Anhydritových samonivelačních podlah. Prodej interiérových dveří a podlah včetně montáže.

PaPP, spol. s r.o. doporučujeme

Provádíme občanské, bytové, průmyslové a inženýrské stavby na klíč. Poskytujeme rekonstrukce, instalatérství a plynofikaci.

ATLAS AUDIT s.r.o. doporučujeme

DUDINGER, s. r. o. doporučujeme

Moravia Trend s.r.o. doporučujeme

Provádíme údržbu, rekonstrukce a výstavbu komunikací, chodníků, parkovišť a kanalizací. Výstavba ing. sítí. Prodej kameniva, betonových a asfaltových recyklátů. Výkup stavebních sutí.

Ecoplanet s. r. o. doporučujeme

Společnost Ecoplanet s. r. o. se řadí mezi přední dodavatele svítidel a elektroinstalačního materiálu na tuzemském trhu. Náš sortiment svítidel značky ECOLITE nabízí řešení pro vybavení interiérů i exteriérů rodinných domů, domácností, kanceláří, logistických a průmyslových provozů včetně parků a zahrad. Dodáváme na trh ČR a SR vysoce úsporná a kvalitní LED svítidla, reflektory a světelné zdroje. www.ecoplanet.cz

MO-BY, s.r.o. doporučujeme

Nabízíme vrata rolovací, sekční, výklopná, předokenní rolety. Zasklení lodžií, balkonů systémem mobylinie dále brány automatické, posuvné, samonosné a křídlové. Vjezdové závory, sítě, markýzy, žaluzie. Zasklení altánů, zádveří a zimní zahrady.

PROFIS B & B s.r.o. doporučujeme

Stavby rodinných domů na klíč Rekonstrukce domů, bytů Zámečnické práce Rekonstrukce plochých střech Zateplení fasád Odvozy suti, dovoz písků, štěrkopísků Výkopové práce Pokládka zámkové dlažby Obklady, dlažby Instalaterské práce

Jaroslav Šíma doporučujeme

Revize elektrických bytových i průmyslových rozvodů či rozvodů ve výbušném prostředí, hromosvodů a spotřebičů.

Manifold Group s.r.o. doporučujeme

VAK SERVIS s.r.o. doporučujeme

Výstavba, provozování a projekce vodovodů a kanalizací.

SME PARTNERS LLC, organizační složka doporučujeme

Firma nabízí účetní služby.

Karel Hobl doporučujeme

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu dřevěných výrobků z masivu do exteriéru, jako např. přístřešky, pergoly, vrata, terasy, ploty, zahradní domky, dětská hřiště, atd., ale také vyrábíme boudy pro psy jak do exteriéru, tak do interiéru. Nicméně po domluvě můžeme vyrobit téměř jakýkoliv výrobek ze dřeva dle přání zákazníka.

CABAL Moravia s.r.o. doporučujeme

AD Řeha s.r.o. doporučujeme

Čermák a Hrachovec, a.s. doporučujeme

MF-Traders s.r.o. doporučujeme

rodinné domy, bytové domy

Filtr

Obory

  • {{ values.categories[value] }}

Kraje

  • {{ values.regions[value] }}

Jak nás hodnotí zákazníci?

Dodavatelé

KB-BLOK systém, s.r.o.

Již déle než rok využíváme služeb AAA poptávka a s kvalitou jimi zasílaných poptávek jsme maximálně spokojeni. I nadále budeme využívat tento zdroj nových obchodních příležitostí.

Petr Slamiak, key account manager
Alza.cz a.s.

STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o.

AAA poptávku využíváme od počátku roku 2008. Výsledky této spolupráce jsou velmi dobré. Téměř padesát procent našich zákazníků pochází od Vás. Stejně tak zadávání poptávek se osvědčilo. Ročně zadáváme přes sto poptávek a z reagujících firem jsme si vybrali v 98% případů. Vaši službu, rychlé a profesionální jednání mohu doporučit.

Zbyšek Vacek
SW Invest, s.r.o.

Domanský s.r.o.

Naše firma JKR group je velmi spokojená se službami portálu AAApoptávky, s jejich pomocí se nám podařilo realizovat zakázky přímo z našeho oboru. AAApoptávku budeme určitě rádi i nadále využívat a můžeme ji všem vřele doporučit.

JKR group, s.r.o.
JKR group, s.r.o.

Služeb serveru AAApoptávka.cz jsme začali využívat v minulém roce. S jejich pomocí se nám jednoduchou cestou podařilo získat jedinečné poptávky z oboru „reality“ přímo na náš email. Rychlostí i kvalitou služeb jsme byli příjemně překvapeni a budeme je i nadále rádi využívat. Jejich kvalita budiž důkazem, když předplatné za služby hradíme na maximální možné období.

Marek Veselý, ředitel společnosti
Eurobyty - realitní společnost, s.r.o.

Využívání služeb serveru AAApoptávka.cz je pro naší společnost opravdu přínosem. Jejich pomocí jsme jednoduše získali nové klienty pro dlouhodobou obchodní spolupráci. S rychlostí a kvalitou služeb jsme velice spokojeni.

Pavel Křehlík, jednatel společnosti
Elotex, spol. s r.o.

Poptávající

Služeb AAAPOPTAVKY.CZ jsme začali využívat asi před rokem a musíme velmi rádi uznat, že nabídky se po zadání poptávky jen hrnuly. Jsme rádi, že to takto funguje a přejeme vám ještě mnoho dalších úspěšných let nejen na českém trhu. Váš spokojený a věrný zákazník.

Libor Šilhán
Amodo s.r.o.

Realizace rodinného domu

Josef Rejholec, majitel firmy
MILVIT.cz

Služby AAAPoptávka.cz využívám pravidelně a díky nim jsem ušetřil hodně peněz, například za vizitky, regály, nebo výrobu razítek. Vždy jsme dostali potřebné množství nabídek.

Pavel Zendulka
ARMED

Koupě stavebního materiálu

Josef Rejholec, majitel firmy
MILVIT.cz

U Vaši společnosti jsme již několikrát poptávali práce pro naši firmu Milvit Water - polepy vozidla, litou podlahu ve skladových prostorách, výrobu zásobníkové nádrže, atp. a vždy jsme díky aaapoptávce získali ucelený přehled cen a vybrali si řešení. Děkujeme.

Josef Rejholec, majitel firmy
MILVIT.cz

Rekonstrukce kuchyňské linky

Josef Rejholec, majitel firmy
MILVIT.cz

S Vašimi službami jsme velice spokojeni. V krátkém čase vždy obdržíme dostatečný počet nabídek, které usnadňují a urychlují naše rozhodování při volbě dodavatele. AAAPOPTAVKA šetří náš čas i peníze.

Lenka Foldynová
INSTALL CZ, s.r.o.

S Vašimi službami jsme spokojeni. Nabídky, které Vaším prostřednictvím získáváme, jsou většinou využity. Předpokládám, že budeme v této spolupráci pokračovat i v příštím roce.

Jiří Kopka, ředitel obchodního oddělení
VRBA, s.r.o.

Registrace nového dodavatele

Získejte nové zakázky a zákazníky! Stačí vyplnit kontaktní údaje, my se Vám, co nejrychleji ozveme a vysvětlíme jak díky AAApoptávce získáte nové zákazníky.